Souprava KaVo

Kavo Estetica je stomatologická souprava s intuitivním ovládáním, perfektním designem, nadčasovým provedením a komfortním křeslem. Intuitivní ovládání je zajištěno pomocí tlačítek přímé volby. Ovládání lze nakonfi gurovat podle požadavků lékaře a dle potřeby rozšiřovat přes USB rozhraní. Samozřejmostí je stolek se šesti nástroji na straně lékaře a délkou hadic 90 cm u horního vedení. Strana sestry pojme až 4 nástroje. Na stolku lékaře je přehledný velký ovládací displej a na přání je možné také přidat negatoskop.

Historie Prestige

Historie těchto klasických českých tenisek se začala psát v roce 1984 v Zlíně. Tehdy je vyráběl Svit a designově se jasně inspirovali u modelů od firmy Puma. Jediné tenisky, které jste si u nás mohli v té době koupit, byly právě Prestige a právě proto se na ně stáli pětihodinové fronty a těšily se tak velké oblibě. Další důvody jejich popularity byla jejich kvalita, pohodlnost a design. O 5 let později se ale událo něco, co zřejmě nikdo z frimy Svit nečekal. Do té doby nejoblíbenější Prestige designově zastínily značky jako Adidas a Nike a cenově zase napodobeniny z Asie. Svit se dostává do finančních problémů, ze kterých se nedokáže v žádném případě dostat a v roce 2000 jde do konkurzu. Ve výrobě „Pretiží“ pokračuje společnost Konty Obuv, která se v roce 2001 mění ve společnost CEBO, ale 11.září přichází další pohroma. Firma Timberland, jenž držela firmu CEBO nad vodou, protože její zakázky tvořily ¾ obratu firmy, ukončila spolupráci a Prestige zase hrozil zánik. Poté se ale objevila firma Moleda a pronajala si jejich výrobu a poté úplně odkoupila licenci a vyrábí je do teď.

Společnost Prestige

Každý je aspoň jednou měl. Každý je někdy nesnášel. Ale dnes je všechno jinak. Boty známé jako prestižky jsou totiž už desítky let velmi oblíbené boty. Ovšem v dnešní moderní době dostávají nový kabátek. Společnost Prestige svou obuv přeměnila k nepoznání. Můžete si vybrat z několika moderních střihů a volbu bot dovedla k dokonalosti tím, že si můžete boty podle sebe upravit, takže stejné boty nebude nikdo mít. Díky této službě si Prestige našla novou cílovou skupinu u mladších zákazníků a stále se drží na předních pozicích v prodeji bot v ČR.
Proto vybírejte, přebírejte, ale neváhejte moc dlouho, nabídka může být omezená!

Multifunkční umělka

Že ubývá pohybově nadaných dětí není vůbec divu. Pokud chce někdo zlepšit situaci a pořídit adekvátní hřiště, což umělka jednoznačně je, tak musí zažádat o dotaci. A jak všichni víme, jak to ve financování v ČR chodí, peníze nedostane jen tak někdo. Co je pak důsledkem? Vidíme prázdné hřiště, které se během několika let přestanou udržovat, zaniknou a celá investice jde vniveč. Je třeba začít bojovat proti nespravedlivým udělováním dotací pro "kamarádíčky" a vytvořit podmínky pro sportovce na místech, kde je to potřeba. Protože na umělce se dá hrát téměř jakýkoliv druh sportu - od fotbalu, přes basketbal až po tenis či nohejbal. Tím pádem si každé dítě může najít svou oblíbenou aktivitu a získá si tak vztah ke sportu!

Souvisí váha a křečové žíly?

Jedna z poměrně častých otázek, které zaznívají na fórech s křečovými žílami je, jestli nadváha ovlivňuje vznik křečových žil. Odpověď je ANO. Křečová žíla vzniká tak, že se žíla vychýlí tlakem ze své obvyklé dráhy. To znamená, že vystoupí více na k povrchu pokožky – a tak jsou více vidět. A toto vychýlení křečových žil z dráhy je způsobeno buď ucpáním cévy, kdy krev následně vytváří větší tlak, nebo také třeba tím, že nohy musí nést mnohem větší váhu než by obvykle unesly.

bg-header

Krytý nebo holý bazén?

Koupat se jen v létě či po celý rok? To je oč tu běží! Ve věci zastřešení bazénů je spousta otázek, které je si třeba položit. Především fakt, že pokud zastřešíte bazén a při vysokých teplotách nebude dostatečně větrán, razantně se zhorší kvalita vody a může docházet i k výskytu mnoho bakterií. Výhodou naopak je, že špičkové firmy zajišťují garanci až 15 let! Naopak je zde mnoho výhod, které oceníte zejména, pokud bydlíte mimo centrum. Například Vám může vzniknout na zahradě esteticky vyladěná stavba a nemusíte řešit, jestli se tam nezatoulá zvíře či Vám tam nespadne dítě. Tou největší výhodou je však ochrana proti UV záření, která nedopustí poškození materiálu bazénu, ale také Vaší kůže.

Umělý povrch a regenerace

Moderním materiálem, který se v současné době hojně využívá k výstavbě víceúčelových hřišť, je umělý trávník. Jeho užitné vlastnosti jsou ideální pro sportovce. Umělý trávník je pružný a zaručuje se svou dlouhou životností. Ale po čase ztrácí na svých vlastnostech, a tak je nezbytná i údržba umělého trávníku. Jak se ale taková údržba provádí? Používají se speciální přístroje, které trávník zregenerují, obnoví jeho vlastnosti a hlavně nedojde ke ztrátě kvality povrchu.

Akné – proč vůbec vzniká?

akné

Když se řekne akné, spousta lidí si představí nevzhledně vypadající pupínky. Akné představuje kožní chorobu, která postihuje zejména mládež v období dospívání. U mužů se častěji objevují těžší formy onemocnění. Proč akné vzniká a jaké jsou jeho příčiny?

Začněte užívat gainery

Začínáte posilovat a chcete mát větší svaly? Pak doporučujeme užívat gainery. Nejsou vhodné jen pro sportovce, ale mohou je užívat i „obyčejní“ lidé. Mají sacharidovou a proteinovou složku, které pomáhají s nárůstem svalové hmoty, tělesné váhy a pomáhají rychleji regenerovat organismus. Pokud je užívají sportovci, tak jej využívají po tréninku, aby doplnili glykogenové zásoby ve svalstvu.

Doplňky stravy - gainery

Gainery jsou sacharidovo - proteinové koncentráty, které můžou být užívány jak sportovci, tak běžnou populací. Mají za úkol dodat do těla sacharidy, díky čemuž dochází k nárůstu svalové hmoty, nabrání tělesné váhy či k regeneraci organismu. Často jsou využívány po vyšší tělesné námaze, po trénincích, aby doplnily glykogenové zásoby ve svalstvu.

Gainery jsou tvořeny v první řadě sacharidy, následně bílkovinami a tuky, doplněné o vitaminy, minerály a speciálními doplňky. Může jimi být dokonce dočasně nahrazeno jedno hlavní jídlo denně, jejich nutriční hodnota je totiž skvěle vyvážená.

Joomla SEF URLs by Artio