Fitness shop, který si vybudoval svou stálou komunitu

V dnešní záplavě obchodů s fitness doplňky je velmi těžké se vyznat. Není vůbec lehké se probrat těmi stovkami produktů a o to horší to je pokud jste obyčejný laik, který se rozhodl cvičit. Když si do vyhledávače zadáte fitness shop, tak na vás vyskočí celá řada nabídek. Každý prodejce vás bude přesvědčovat ať nakoupíte právě u něj. Ale podle čeho se máte rozhodnout? Proč právě zvolit fitness shop A a ne fitness shop B.

 

Cvičení venku

V dnešní době, kdy chce být každý fit a věnuje se nějakému sportu, si výrobci sportovních povrchů mnou ruce. Díky sportovním nadšencům jim přibývá zakázek a staré hřiště či posilovny tak dostávají nový kabát. Kromě toho se budují i hřiště nová. Nejvíce populární jsou víceúčelová hřiště, které umožňují široké využití na celou škálu sportovních aktivit. Na své si přijdou milovníci nejen fotbalu, ale i tenisu, házené či basketbalu. Do popředí se také pomalu začínají dostávat tzv. street workout hřiště, což jsou vlastně takové venkovní posilovny, které jsou využívány pro cvičení s vahou vlastního těla. Cvičenci mají k dispozici hrazdy, bradla, monkey bary, žebřiny či různé lavice pro posílení břišních svalů. U obou těchto novinek si zadavatel může vybrat, jaký povrch zvolí. V případě víceúčelových hřišť se nejvíce využívají klasické povrchy jako je umělý trávník či antuka, pro street workout hřiště se používá jak betonový základ, tak základ z umělého trávníku, písku tak i klasických umělých povrchů.

Co je to kreatin a jaké je jeho využití?

Kreatin je látka, která dokáže do jisté míry zvýšit výkonnost, zvětšit sílu a zrychlit nárůst svalové hmoty. Přirozeně se vyskytuje v těle každého z nás, takže není třeba se ho bát. Naše tělo je schopné přirozeně vytvořit pouze 2 g  kreatinu za den a jeho celkové množství v těle  průměrného člověka se průměrně pohybuje kolem 120 g.


Cvičíte, ale váš pokrok se zastavil?

Kulturista, Sixpack, Karton, Svaly, Abs, FitnessTělo si po určité době zvykne na zátěž a vaše úsilí pak nenese očekávané plody. V takovém případě je třeba buď zvýšit zátěž, přidat další aktivitu, nebo změnit typ pohybu – po zapojení jiných svalů budete na sobě opět cítit výsledky své tvrdé práce.

Dalším doporučovaným postupem je přidat také doplňky stravy jako jsou minerály a proteiny, protože tělo při zátěži potřebuje zvýšit příjem právě těchto látek.

A v neposlední řadě nezapomínejte na odpočinek, protože bez odpočinku vaše tělo nemá čas na regeneraci a tedy i růst svalů.

Joomla SEF URLs by Artio