Doplňky stravy pro pokročilé

doplnky stravy

Několikrát týdně tvrdě makáte v posilovně a na vašem těle už pokrok není moc vidět? Pak je rozhodně dobré věnovat pozornost možnostem, které nabízí vhodné doplňky stravy. Podpořte výkon vašeho těla a investuje pár stovek korun do vyrýsovaných svalů.

Gainery

Pro všechny jedince, kterým dělá problém nabírání další svalové hmoty, jsou vhodné právě gainery. Tyto doplňky stravy se užívají především po tréninku a jedná se vlastně o speciální druh velkého množství sacharidů. Právě ty totiž vytvářejí objem, který je při posilování většinou tak žádoucí. Při nákupu gainerů se zaměřte na ty s co nejvyšším obsahem cukru.

Creatin

Tento doplněk stravy patří mezi ty vůbec nejvyhledávanější, a to především proto, že se mu přisuzují mnohdy až zázračné účinky. Není to však žádný zázrak, který vaši postavu vyrýsuje za vás. Funguje na principu tzv. natahání vody do svalů, která se v nich udrží a tím rychle zvýší jejich objem. Creatin je vhodný především pro jedince, kteří disponují vyšším obsahem tuku v těle, neboť právě u nich bude mít tento doplněk stravy nejviditelnější efekt.

Joomla SEF URLs by Artio