Fitness shop, který si vybudoval svou stálou komunitu

V dnešní záplavě obchodů s fitness doplňky je velmi těžké se vyznat. Není vůbec lehké se probrat těmi stovkami produktů a o to horší to je pokud jste obyčejný laik, který se rozhodl cvičit. Když si do vyhledávače zadáte fitness shop, tak na vás vyskočí celá řada nabídek. Každý prodejce vás bude přesvědčovat ať nakoupíte právě u něj. Ale podle čeho se máte rozhodnout? Proč právě zvolit fitness shop A a ne fitness shop B.

 

 

Vím o jednom fitness shopu, který vás nebude přesvědčovat ke koupi. Nebude vás lákat super zlevněnými produkty. A neuvidíte ani jednu reklamu, která by vás přemlouvala nakoupit suplementy zrovna v tomto fitness shopu. Tento fitness shop se jmenuje Muskulvit. Historie tohto eshopu sahá do minulého století. A byl to jeden z prvních eshopů s fitness doplňky na českém trhu. Od té doby jejich výživu vyzkoušely tisíce lidí. Od té doby si fitness shop Muskulvit vytvořil stálou komunitu lidí, kteří u něj pravidelně nakupují. Nejsou to takoví ti zákazníci, kteří nakoupí pokaždé někde jinde nebo tam, kde je zrovna nejnižší cena. Naopak, zákazníci tohoto webu jsou věrní, protože s ním vyrostli a nakupují na něm pravidelně i více než 15 let.


I přes to, že vzhled webových stránek už v dnešní době není úplně nemodernější. Nicméně to neodradí ani ty nejoddanější, protože pořád je to přehledný eshop, ve kterém jde nakoupit a to někdy prostě stačí. Muskulvit je zkrátka důkazem, že nemusíte mít vždycky nejnovější a nejmodernější vybavení, abyste mohli prodávat. A ti nejvěrnější s vámi zůstanou i kdyby padaly trakaře.

Joomla SEF URLs by Artio